iFeature 5 - en to da translation catalogue (50 entries)

en: Oops! That page cannot be found.
da: Ups! Denne side kan ikke findes.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try searching for it?
da: Det ser ud, som om intet var fundet på denne placering. Måske prøve at søge efter det?

en: Category Archives: %s
da: Kategoriarkiv: %s

en: Author Archives: %s
da: Forfatter arkiver: %s

en: Daily Archives: %s
da: Daglige arkiver: %s

en: Monthly Archives: %s
da: Månedlige arkiver: %s

en: Yearly Archives: %s
da: Årlige arkiver: %s

en: Archives
da: Arkiver

en: Comment navigation
da: Kommentar navigation

en: Older Comments
da: Ældre kommentarer

en: Newer Comments
da: Nyere Kommentarer

en: &larr; Older Comments
da: &larr; Ældre kommentarer

en: Newer Comments &rarr;
da: Nyere kommentarer &rarr;

en: Comments are closed.
da: Kommentarer er lukket.

en: Permalink to %s
da: Permalink til %s

en: Continue reading
da: Fortsæt læsning

en: Edit
da: Redig駻

en: Pages:
da: Sider

en: Pages
da: Sider

en: Categories
da: Kategorier

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
da: Websiden bruger Wordpress, et Open Source værktøj i højeste kvalitet.

en: Pingback:
da: Pingback

en: (Edit)
da: (Rediger)

en: says
da: siger

en: Your comment is awaiting moderation.
da: Din kommentar afventer moderation.

en: %1$s at %2$s
da: %1$ s på %2$ s

en: iFeature Responsive Drag and Drop WordPress Theme
da: iFeature lydhør træk og slip WordPress tema

en: iMenu Options
da: Indstillinger af iMenu

en: Menu Home Icon
da: "Hjem" ikon

en: Published
da: Udgivet

en: size
da: Str.

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Post a comment
da: Skriv en kommentar

en: or leave a trackback
da: eller efterlad trackback

en: Trackback URL
da: Styrekugle URL

en: Comments are closed, but you can leave a trackback
da: Kommentarer er lukket, men du kan efterlade en trackback

en: Trackbacks are closed, but you can
da: Der er lukket for trackbacks, men du kan

en: post a comment
da: Skriv en kommentar

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
da: Både kommentarer og trackbacks er i øjeblikket lukket.

en: Nothing Found
da: Intet fundet

en: Ready to publish your first post?
da: Klar til at udgive dit første indlæg?

en: Get started here
da: Kom i gang her

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
da: Beklager, men intet matchede søgeordene. Prøv igen med andre søgeord.

en: It seems we cannot find what you are looking for. Perhaps searching can help.
da: Det synes vi ikke kan finde, hvad du leder efter. Måske søger kan hjælpe.

en: Search Results for: %s
da: Søge resultater for: %s

en: Search
da: S

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Entries (RSS)
da: Angivelser (RSS)

en: Comments (RSS)
da: Kommentarer (RSS)
