iFeature 5 - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Oops! That page cannot be found.
pl: Oops! Nie można odnaleźć strony.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try searching for it?
pl: Wygląda na to, że nic nie został znaleziony w tym miejscu. Może spróbuj poszukać go?

en: Category Archives: %s
pl: Archiwum kategorii: %s

en: Tag Archives: %s
pl: Archiwa znaczników: %s

en: Author Archives: %s
pl: Archiwum Autor: %s

en: Daily Archives: %s
pl: Codziennie Archiwum: %s

en: Monthly Archives: %s
pl: Miesięczne Archiwum: %s

en: Yearly Archives: %s
pl: Roczne Archiwum: %s

en: Archives
pl: Archiwum

en: Comment navigation
pl: Komentarz nawigacji

en: Older Comments
pl: Starsze komentarze

en: Newer Comments
pl: Nowsze komentarze

en: &larr; Older Comments
pl: &larr; Starsze komentarze

en: Newer Comments &rarr;
pl: Nowsze komentarze &rarr;

en: Comments are closed.
pl: Komentarze są zamknięte.

en: Permalink to %s
pl: Permalink do %s

en: Continue reading
pl: Kontynuuj czytanie

en: Edit
pl: Edycja

en: Pages:
pl: Stron:

en: Pages
pl: Stron

en: Categories
pl: Kategorie

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
pl: Zasilany przez WordPress, semantyczne osobistej platformy blogowej stan of--art.

en: says
pl: mówi

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na moderację.

en: %1$s at %2$s
pl: %1$ s w %2$ s

en: iFeature Responsive Drag and Drop WordPress Theme
pl: iFeature elastyczne przeciągnij i upuść WordPress Theme

en: iMenu Options
pl: Opcje iMenu

en: Menu Home Icon
pl: Ikona menu Start

en: Published
pl: Opublikowane

en: size
pl: rozmiar

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Next
pl: Następny

en: Post a comment
pl: Skomentuj

en: or leave a trackback
pl: lub zostawić trackback

en: Comments are closed, but you can leave a trackback
pl: Komentarze są zamknięte, ale możesz zostawić trackback

en: Trackbacks are closed, but you can
pl: Trackbacks są zamknięte, ale można

en: post a comment
pl: Skomentuj

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
pl: Zarówno komentarze i trackbacks są obecnie zamknięte.

en: Nothing Found
pl: Nic nie znaleziono

en: Ready to publish your first post?
pl: Gotowy, aby opublikować swój pierwszy post?

en: Get started here
pl: Zacznij tutaj

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
pl: Przepraszamy, ale nic nie dopasowane haseł. Proszę spróbować ponownie z kilka różnych słów kluczowych.

en: It seems we cannot find what you are looking for. Perhaps searching can help.
pl: Wydaje się, że nie możemy znaleźć to, co szukasz. Wyszukiwanie może pomóc.

en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla: %s

en: Search
pl: Szukaj

en: Subscribe
pl: Zapisz się

en: Entries (RSS)
pl: Wpisy (RSS)

en: Comments (RSS)
pl: Komentarze (RSS)
