newp - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Videos
ar: الفيديوهات

en: Quotes
ar: اقتباسات

en: Links
ar: روابط.

en: Archives
ar: الأرشيف

en: Comment navigation
ar: تصفح التعليقات

en: Comments are closed.
ar: التعليقات مغلقة.

en: Pages:
ar: صفحات:

en: Edit
ar: تحرير

en: Nothing Found
ar: لم يتم العثور على شئ

en: Logo
ar: شعار

en: Title
ar: العنوان

en: Url
ar: عنوان URL

en: Facebook
ar: فيسبوك Facebook

en: Twitter
ar: تويتر

en: Flickr
ar: فليكر

en: Support
ar: الترويج

en: Meta
ar: التعريف

en: Page %s
ar: صفحه %s

en: Clear
ar: مسح

en: Default
ar: الإفتراضى

en: Click OK to reset. Any theme settings will be lost!
ar: انقر فوق موافق لإعادة التعيين. سيتم فقدان أية إعدادات!

en: Default options restored.
ar: تمت استعادة الخيارات الافتراضية.

en: Upload
ar: رفع

en: Remove
ar: إزالة

en: Normal
ar: عادي

en: Bold
ar: عريض

en: Post navigation
ar: تنقل التدوينة

en: Pingback:
ar: التنبيه:

en: %1$s at %2$s
ar: %1$s على %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
ar: تعليقك ينتظر موافقة الإداره.
