newp - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Day: %s
pt: dia(s)

en: Images
pt: Imagens

en: Videos
pt: Vídeos

en: Quotes
pt: Citações

en: Archives
pt: Arquivos

en: Pages:
pt: Páginas

en: Edit
pt: Editar

en: Skip to content
pt: skip to content

en: Nothing Found
pt: Nada foi encontrado !

en: Title
pt: Título

en: Url
pt: URL

en: Support
pt: Apoio

en: Page %s
pt: Página %s

en: Clear
pt: Limpar

en: Default
pt: Padrão

en: Select Color
pt: Selecione uma cor

en: Default options restored.
pt: As opções padrão restauradas.

en: Options saved.
pt: Opções salvas.

en: Upload
pt: Carregar

en: View File
pt: Ver Ficheiro

en: Your comment is awaiting moderation.
pt: O seu comentário está a aguardar moderação.
